Upravit stránku

Novinky

Proč cena oceli a železa tak rychle roste a kdy růst konečně zastaví?

Cena oceli se za poslední rok zdvojnásobila a železná ruda je na svém historickém maximu. Jaký trend můžeme v budoucnu očekávat a kdy se ceny těchto komodit ustálí?

Cena mědi roste! Už dosáhla svého dvouletého maxima

Mědi se v poslední době neobyčejně daří. Cena této komodity se vyšplhala za poslední dva roky na své maximum. Jen pro představu — cena mědi na londýnské burze dosáhla 7034 dolarů za tunu, což je nejvýše od roku 2018.

Jako stvořený pro recyklaci. Hliník umí zazářit i v módě

Hliník je skvěle recyklovatelný kov. Využijte našeho výkupu a recyklujte. Inspirovat se můžete krásnými šaty naší české módní návrhářky.

9 zásad pro likvidaci autovraku

Zbavte se ekologicky, legálně a s čistým svědomím svého autovraku. Vykupujeme jakákoliv nepojízdná auta, která zlikvidujeme a vystavíme vám potřebné dokumenty.

Likvidace autovraků a poplatky: chystá se nový zákon

Jak je to s poplatky za převod do Euro 2? Stát tak získal miliardy korun, ale vrakovištím náleží jen pouhá 4 %. Připravuje se nový zákon.

Jak to chodí při návštěvě kovošrotu v Olomouci

Zjistěte, jak to chodí v největším kovošrotu v Olomouci. Vykupujeme všechny barevné kovy a zařídíme i odvoz vašeho kovového odpadu. Služby poskytujeme firmám i soukromým osobám v celém Olomouckém kraji.

Jarní výkup železa v Olomouci. Dovezte k nám svůj šrot

Přivítejte jaro v uklizeném prostředí. Po vyklizení dvorku, garáže nebo dílny vám určitě zbudou nahromaděné nepotřebné kovy. Dovezte je k nám, ekologicky je zlikvidujeme a ještě vám za ně příjemně zaplatíme.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Děkujeme všem obchodním partnerům za projevenou důvěru v letošním roce a těšíme se na spolupráci v roce 2016.

Zbavte se starého šrotu ještě před prvním sněhem

Využijte posledních podzimních dnů k úklidu vašeho domu, garáže či zahrady. Pokud vlastníte železný šrot a nechcete, aby zapadal sněhem a hyzdil tak váš pozemek, odvezte ho k nám.

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

PF 2015

Děkujeme všem obchodním partnerům za projevenou důvěru v letošním roce a těšíme se na spolupráci v roce 2015.

Připravte se na příchod jara - zbavte se starého šrotu!

Na jaře se konečně začne zelenat tráva, probouzejí se stromy a květiny. Proč byste si měli nechat hyzdit zahradu starým šrotem? Odvezte ho do kovošrotu Vladimír Stolička a my vám za něj ještě zaplatíme!

Pořídili jsme si nový nůžkolis PCM 1000!

Díky novému nůžkolisu PCM 1000 můžeme kovový odpad zpracovávat rychleji a efektivněji. Zbavte se přebytečného odpadu, který vám zbytečně zabírá místo!

Nabízíme vám výkup hliníkových třísek

Máme pro vás další službu - výkup hliníkových třísek. Využijte efektivně odpad vzniklý při broušení a frézování. My vám za něj dáme peníze!

Pořídili jsme si nový výkonný nakladač na šrot a železo

Pro zkvalitnění našich služeb jsme si pořídili zcela nový a výkonný nakladač na šrot a železo německé značky Atlas.

Prodáváme staré kontejnery na svoz kovového odpadu

Nabízíme k odkupu starší kontejntery na svoz kovového odpadu, které právě vyřazujeme z provozu.

Zbavte se starých konstrukcí

Překáží vám v garážích, skladech nebo dokonce ve výrobních prostorech staré ocelové konstrukce? Tak je přivezte k nám a my se o ně postaráme.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti